Tragiczny atak nożownika w domu dziecka, nie żyje 16-latka.

Tragiczne wieści z Tomisławic w powiecie sieradzkim (województwo łódzkie). W tamtejszym domu dziecka doszło do ataku nożownika. – Jedna osoba nie żyje, a pięć innych trafiło do szpitala – Sprawca został już ujęty.

 Nieznany sprawca wtargnął na teren placówki i zaatakował dzieci w wieku od 12 do 16 lat oraz opiekuna. Zgłoszenie dostaliśmy o godz. 23:15. Niestety, jedna osoba nie żyje, pięć jest w szpitalu, a kolejnych siedem wymaga pomocy psychologicznej. Sprawca najprawdopodobniej nie był z terenu placówki – powiedział po godz. 1 w nocy Jakub Stejbach, dyżurny ze Straży Pożarnej w Sieradzu. 

– Ofiarą śmiertelną jest 16-letnia wychowanka Domu Dziecka w Tomisławicach – powiedziała WP kom. Aneta Sobieraj, rzeczniczka prasowa komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi.

Rozmówczyni WP dodała, że do szpitala trafiło pięć osób. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu udzielono pomocy medycznej czterem poszkodowanym. Nie wymagali oni hospitalizacji.

W nocy uzyskaliśmy informację, że sprawca został zatrzymany przez policję. To 19-letni mieszkaniec gminy Warta. Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy. Wcześniej nigdy nie był notowany przez policję.

Lokalne media informowały także o zakrojonej akcji służb. Na miejscu pojawiła się policja, straż pożarna, a także załogi ratownictwa medycznego. Teraz śledczy ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

Zembaczyński zaatakowany w Opolu „przez sympatyka PiS i Kukiza”. Policja szuka tego mężczyzny

Do ataku na posła KO doszło 3 września na targowisku w Opolu.

Dwie dziewczynki pogryzione przez psa. „Wydostał się z posesji”

Jak przekazała Monika Orlik z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 17.30.

Coraz więcej zaginięć dzieci. Policja o niebezpiecznej zabawie „48 hours challenge zniknij bez śladu”

Każde zaginięcie jest traktowane priorytetowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *