Źródło: bydgoszcz.naszemiasto.pl

Tragedia w Bydgoszczy. Nie żyje dwóch mężczyzn, dwie kobiety ranne.

Tragedia w mieszkaniu w centrum Bydgoszczy. Policja znalazła ciała dwóch mężczyzn, dwie ranne kobiety trafiły do szpitala. W mieszkaniu były dzieci, którym nic się nie stało.

We wtorek wieczorem policjanci z Bydgoszczy odebrali zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednym z mieszkań w centrum Bydgoszczy. Po przyjeździe funkcjonariusze na klatce schodowej zastali ranną 25-letnią kobietę. Po siłowym wejściu do mieszkania policjanci odkryli ciała dwóch mężczyzn w wieku 25 i 22 lat, dwójkę dzieci oraz 71-letnią kobietę. Obie trafiły do szpitali, stan młodszej kobiety jest bardzo ciężki.

Rzeczniczka potwierdziła, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli obywatelami Ukrainy.

’Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów i prokuratora, pracujących na miejscu, w mieszkaniu doszło do awantury rodzinnej. 25-letni mężczyzna, po przybyciu do mieszkania, w którym przebywała jego była żona wraz z ich dziećmi oraz 22-letni partner kobiety, a także jej 71-letnia babcia, wywołał awanturę. W wyniku awantury doszło do śmierci 22-latka oraz obrażeń ciała u obu kobiet. Wszystko wskazuje na to, że po wywołanej awanturze 25-latek popełnił samobójstwo’ – podała mł. insp. Chlebicz.

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tej tragedii.

Źródło: pap.pl

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

Zaginął 63-letni Wiesław Paszkot z Krakowa

Kraków

Wziął narkotyki, miał wizję, zabił swoich znajomych. Początek procesu po zbrodni w Łodzi

Łódź

Zaginęła 19-latka z Lublińca. Osoby mogące pomóc proszone są o kontakt z policją

Lubliniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *