Źródło: polsatnews.pl

List gończy za Marleną Andrzejewską. 40-letnia kobieta znęcała się nad swoimi dziećmi.

Policja w Gnieźnie poszukuje listem gończym Marlenę Andrzejewską. 40-latka została skazana za znęcanie się nad własnymi dziećmi. Kobieta od długiego czasu jest nieuchwytna, dlatego sąd zdecydował się wydać list gończy i opublikować jej wizerunek, licząc, że w ten sposób uda się ją odnaleźć.

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy Wydział II Karny w Gnieźnie, sygnatura akt II Wp 99/21, II K 456/20 kwalifikacja prawna art. 207 par.1a kodeksu karnego (znęcanie się fizycznie lub psychicznie nad osobą nieporadną) prowadzi poszukiwania skazanej Marleny Andrzejewskiej, córki Marka i Krystyny, urodzonej 24 września 1982 roku.

40-latka znęcała się nad swoimi dziećmi

Sprawa dotyczyła dwójki jej własnych dzieci. Policja nie ujawnia, jakich czynów wobec dzieci dopuściła się poszukiwania, ze względu na ich dobro.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanej należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie ul. Jana Pawła II 2, tel. 47 77 21 307, lub 47 77 21 211, adres e-mail: dyzurny.gniezno@po.policja.gov.pl

Policja gwarantuje całkowitą anonimowość. Jednocześnie policjanci przypominają, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 par. 1 kodeksu karnego).

Źródło: gniezno24.com

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Efekt działań policjantów CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Zaginęła Jolanta Jachimowska z Sanoka!

Pani Jolanta ostatni raz widziana była 6 stycznia 2023r. o godzinie ok. 13.00 w Dąbrówce. Do dnia dzisiejszego nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *