On zakrwawiony, ona naga i martwa w łóżku

Przerażającego odkrycia dokonali policjanci wraz z ratownikami w domu na wsi pod Piasecznem. Adrian K. (30 l.) z zakrwawionymi rękami leżał na łóżku. Obok niego leżała martwa Joanna K. (†47 l.). Zabił swoją kochankę? Kobieta zamieszkała z nim raptem trzy miesiące temu. Poznał ja u sąsiada i przygarnął. – Żyli razem, wspólnie chodzili na zakupy. Nie wiem, co mu odbiło… – opowiada pani Bogumiła, matka 30-latka.

W sobotę 30-latek jak co dzień wyszedł do pracy. Ale wracając do domu, kupił wódkę i wspólnie z konkubiną urządzili sobie libację.

POSŁUCHAJ:

– On nie mógł pić, bo był zaszyty, więc po alkoholu najwyraźniej coś mu odbiło – mówi nam matka Adriana. Około godz. 21 między kochankami najprawdopodobniej doszło do ostrej sprzeczki. Czy to była kwestia zazdrości, czy poszło o coś innego – na razie nie udało się rozstrzygnąć. Mężczyzna dotkliwie pobił Joannę a później sam zadzwonił do syna kochanki, żeby tamten wezwał pomoc. Gdy policja i pogotowie ok. godz. 22 przyjechały na miejsce i weszły do domu, Adrian K. leżał pijany na łóżku, miał zakrwawione ręce i plamy krwi na ubraniu, obok leżały zwłoki Joanny K.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Jak ustaliliśmy, kobieta miała liczne obrażenia wewnętrzne i zewnętrzne, jakby 30-latek tłukł ją gołymi rękami. Został zatrzymany. – Wydmuchał 2 promile. Następnego dnia został przesłuchany i usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Został aresztowany na trzy miesiące – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy w Piasecznie. Co działo się w domu we wsi pod Piasecznem tego feralnego sobotniego wieczora, będzie ustalać policja z prokuraturą. Zlecona została już sekcja zwłok kobiety. Dopiero po niej będzie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci Joanny K. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

 

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Niemowlę pobite i otrute amfetaminą. 36-latka odpowie za zabójstwo córeczki

36-latka z Dąbrowy Górniczej odpowie przed sądem za zabicie dwumiesięcznej córeczki i znęcanie się nad …

Prawie 3 mln Polaków tonie w długach. Tadeusz czasem myśli, by odebrać sobie życie

80-letni Tadeusz ma do spłacenia ponad 100 tys. zł. Piotr Ikonowicz pomaga wyrwać mu się …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram