lodz-wschod.policja.gov.pl

Morderstwo podczas libacji alkoholowej. Mężczyzna trafił za kraty.

Policjanci zatrzymali 53-latka, który podczas libacji alkoholowej ugodził nożem swojego 32-letniego kompana. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa za co grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

26 stycznia 2023r. tuż po godzinie 7.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, iż w Tuszynie przy drodze leży zakrwawiony mężczyzna. Po przyjeździe na miejsce patrol policyjny zastał na miejscu zespół ratownictwa medycznego. Niestety medyk stwierdził zgon 32-latka.

Przy sprawie przez kilka godzin pracowali policjanci z Tuszyna, Koluszek i Łodzi.

Śledztwo w tej sprawie trwało kilka godzin, w tym czasie policjanci przesłuchiwali świadków, zabezpieczali miejsce zdarzenia, wykonywali oględziny oraz zabezpieczali ślady kryminalistyczne. Dowody w tej sprawie doprowadziły do zatrzymania 53-letniego mieszkańca Tuszyna.

Jak się okazało podczas libacji alkoholowej doszło do kłótni między mężczyznami i 53-latek ugodził nożem 32-latka co doprowadziło do jego śmierci.

Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Prowadzone jest śledztwo w tej sprawie.

Źródło: lodz-wschod.policja.gov.pl

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

Zaginął 63-letni Wiesław Paszkot z Krakowa

Kraków

Wziął narkotyki, miał wizję, zabił swoich znajomych. Początek procesu po zbrodni w Łodzi

Łódź

Zaginęła 19-latka z Lublińca. Osoby mogące pomóc proszone są o kontakt z policją

Lubliniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *