Fot: pap.pl Marian Zubrzycki

Morderstwo dwóch osób w Łodzi, Aresztowany 35-latek.

Sąd w Łodzi aresztował 35-latka podejrzanego o zabójstwo dwóch osób. Tragicznej nocy podejrzany za znajomymi brał narkotyki i pił alkohol. Mężczyzna przyznał się do zbrodni.

Uwzględniając wniosek prokuratora sąd tymczasowo aresztował 35-latka, podejrzanego o dokonanie dwóch zbrodni zabójstwa. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Podczas wczorajszego przesłuchania przyznał się do popełnienia zarzuconych czynów. Ofiarami zabójstwa są 34-latek, wieloletni znajomy podejrzanego i poznana przed rokiem kobieta w wieku 30 lat

-przekazał prokurator Krzysztof Kopania.

Łódź ulica Tymienieckiego

Tragedia rozgrała się w nocy z 14 na 15 stycznia. Z relacji śledczych wynika, że policja została powiadomiona o odnalezieniu dwóch zakrwawionych osób. Próba reanimacji kobiety okazała się bezskuteczna, natomiast mężczyzna po przyjeździe funkcjonariuszy już nie żył.

Na ciele ofiar ujawniono bardzo liczne rany. Zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz widoczne były ślady krwi. Zabezpieczono nóż kuchenny – prawdopodobnie narzędzie zbrodni. Znaleziono również butelki po alkoholu i prawdopodobnie substancje psychotropowe.

35-latek przyznał się do zabójstwa

Mężczyzna przyznał się do zarzucanej mu zbrodni. Podczas przesłuchania w prokuraturze wyjaśnił, iż nie pamięta samego momentu ataku. Jak twierdzi w pewnym momencie 'usłyszał głosy i zobaczył demony’ – następnie zaczął z nimi walczyć.

Źródło: pap.pl

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

CBŚP PRZEJĘŁO 163 KG AMFETAMINY

Efekt działań policjantów CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Zaginęła Jolanta Jachimowska z Sanoka!

Pani Jolanta ostatni raz widziana była 6 stycznia 2023r. o godzinie ok. 13.00 w Dąbrówce. Do dnia dzisiejszego nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Były partner ofiary oskarżony o podłożenie paczki z bombą.

Podejrzany nie przebywał na terenie Polski, więc konieczne było przeprowadzenie czynności zmierzających do jego zatrzymania. W tym celu podjęto współpracę z policją w Niemczech. Mężczyznę zatrzymano 16 stycznia w okolicach Zgorzelca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *