Morderstwo 17-latka na imprezie urodzinowej. Nowe ustalenia policji

Mądrzechowo (województwo pomorskie). To w tej miejscowości w sobotę zamordowano 17-latka w trakcie imprezy urodzinowej. Prokuratura Rejonowa w Bytowie w poniedziałek ma przesłuchać zatrzymane osoby w sprawie tego zabójstwa. Sekcja zwłok nastolatka zaplanowana została na niedzielę. Lokalne media dotarły do nowych informacji związanych z organizacją tej tragicznej zabawy.

 

POSŁUCHAJ:

Komisarz Michał Sienkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku przekazał, że do czasu przesłuchania osoby zatrzymane będą przebywać w policyjnych celach.

– W poniedziałek planowane jest doprowadzenie wszystkich zatrzymanych na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej w Bytowie. Wówczas też stawiane będą ewentualne zarzuty – przekazał rzecznik prasowy policji.

Według nieoficjalnych informacji Polskiej Agencji Prasowej przed rozpoczęciem czynności procesowych śledczy chcą poznać wstępne wyniki sekcji zwłok. Ma ona zostać przeprowadzona jeszcze w niedzielę.

 

Mądrzechowo. Zamordowano 17-latka w trakcie imprezy urodzinowej

Do zabójstwa 17-letniego chłopaka z użyciem noża doszło w sobotę w trakcie imprezy urodzinowej. Zabawa odbywała się w gospodarstwie agroturystycznym w Mędrzechowie (powiat bytowski).

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Komisarz Sienkiewicz przekazał, że w związku z zabójstwem zatrzymano pięć osób. Wcześniej policja informowała o sześciu. Tę informację jednak skorygowano.

– Pięć osób, w tym 30-latka podejrzewanego o śmiertelne ugodzenie nożem 17-latka, policja zastała i zatrzymała na miejscu zdarzenia. Natomiast ta szósta osoba oddaliła się z miejsca zdarzenia i została zatrzymana po północy. Była lekko ranna i trafiła do szpitala. Jeszcze dziś ma zostać doprowadzona do policji – przekazał komisarz.

Policja zgłoszenie o awanturze w trakcie imprezy urodzinowej w miejscowości Mądrzechowo otrzymała w sobotę około godziny 21. Miało tam dojść do ugodzenia nożem.

Mundurowi, którzy przybyli na miejsce znaleźli zwłoki 17-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze do późnych godzin nocnych przeprowadzali oględziny i zabezpieczali ślady. Na miejscu był także prokurator.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Morderstwo pary studentów.

Według nieoficjalnych informacji portalu ibytow.pl podejrzany 30-latek wtargnął na imprezę 18-stkową organizowaną przez grupę znajomych. Tam miało dojść do sprzeczki, podczas której nożem dźgnięto dwie osoby. Nie udało się uratować 17-latka. Natomiast jego rówieśnik trafił do szpitala.

Tragedia na imprezie urodzinowej w Mądrzechowie. „Mnóstwo narkotyków i alkoholu”

Redakcja portalu GP24.pl dotarła do właściciela agroturystyki, w którym odbyła się impreza urodzinowa zakończona zabójstwem 17-latka. Przekazał on, że dwa tygodnie temu zgłosiło się do niego czterech chłopców, którzy chcieli wynająć jeden z domków na imprezę z okazji osiemnastych urodzin.

– Zgodziłem się, omówiliśmy szczegóły, między innymi to, że ma być spokój i zachowany porządek. O tym co się wydarzyło wczoraj (sobota – przyp. red.) dowiedziałem się, gdy na podwórko zaczęły zjeżdżać karetki i policja. Wcześniej nic nie słyszałem. Byłem już przesłuchiwany przez policję i wszystko, to co wiedziałem to powiedziałem – przekazał w rozmowie z serwisem właściciel agroturystyki w Mądrzechowie.

Jak ustalił portal GP24.pl 17-letnia ofiara to mieszkaniec Mądrzechowa. Był on jednym z gości na imprezie. Informator serwisu przekazał, że krew widoczna była w domku, a także do około budynku. – Jaka to osiemnastka, skoro na niej nie było żadnego jedzenia, tylko mnóstwo alkoholu i narkotyki – przekazał anonimowo informator GP24.pl.

źródło;GP24

 

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

5 MLN PAPIEROSÓW NA DOBĘ

TYLE BYŁA W STANIE WYPRODUKOWAĆ PRZEJĘTA MASZYNA

„Mamo, żałuję, że mnie urodziłaś”. 10-latek bity i głodzony.

Sąd skazał jego ojczyma na 5 lat więzienia, a matce wymierzył karę na rok z warunkowym zawieszeniem na 5 lat.

Policja opublikowała list gończy

Chorzów. Zabójstwo dziennikarza w Parku Śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *