Makabryczne odkrycie w mieszkaniu. Ciała kobiety i noworodka

W Radomsku w województwie łódzkim doszło do koszmarnego odkrycia. W jednym z mieszkań znaleziono ciała kobiety i nowo narodzonego dziecka.

Jak przekazuje „Dziennik Łódzki” ciała znaleziono w poniedziałek około godziny 11 w mieszkaniu przy ulicy Pajdaka w Radomsku. Teraz sprawą śmierci matki i noworodka zajmują się radomszczańscy śledczy.

Prokurator Jacek Bocianowski z Prokuratury Rejonowej w Radomsku powiedział gazecie, że są w tej chwili udzielane żadne informacje dotyczące postępowania w tej sprawie ani okoliczności zdarzenia.

Z doniesień „Dziennika Łódzkiego” wynika, że kobieta to 36-letnia radomszczanka. Według sąsiadów zawsze opiekowała się swoimi dziećmi i o nie dbała. Wszyscy są w szoku.

Podobne relacje czytamy na portalu radomsko24.pl. „To była spokojna rodzina. O alkoholu nie ma mowy” – mówią.

Gerard Staszczyk – zastępca Prokuratora Rejonowego w Radomsku w rozmowie z portalem przekazał, że „na chwilę obecną nie jest znana przyczyna zgonu kobiety ani noworodka”. Na ciałach nie było widocznych śladów.

 

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Tomasz O. usłyszał zarzut. Grozi mu do 8 lat więzienia

Tomasz O. usłyszał zarzut. Grozi mu do 8 lat więzienia Prokuratura Regionalna w Warszawie od …

Krzysztof Sz. zatrzymany przez służby. Mógł mieć związek z „aferą podsłuchową”

W weekend zatrzymany został Krzysztof Sz., założyciel jednej z dużych agencji detektywistycznych. Podejrzany usłyszał zarzut …

1 komentarz

  1. Jakby Policja prowadziła rzetelnie śledztwo od początku,… nie broniła swoich u nas w Jastrzebiu stacja PKP było w ciągu 10 lat trzy morderstwa jeden z tych policjantów trzech karturowal prowadził śledztwo takim sposobem wybił się do Radomia. Oni nie umia rachunków w banku sprawdzić co straciłam bezprawnie własnościowe mieszkanie a morderców wykryja… Ręką rękę myje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *