Częstochowa: Policja poszukuje zaginionej matki z córką

Częstochowska policja prowadzi poszukiwania zaginionych: 45-letniej matki i jej 15-letniej córki. Opuściły one miejsce zamieszkania w Częstochowie i dotąd nie nawiązały kontaktu z bliskimi. Matka po raz ostatni była widziana w czwartek.

Jak poinformowali w sobotę częstochowscy policjanci, szósty komisariat policji w tym mieście poszukuje zaginionej 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki, Oliwii Wieczorek.

„Zaginione w nieustalonych okolicznościach opuściły miejsce zamieszkania w Częstochowie przy ul. Bienia i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi. 45-latka ostatni raz widziana była 10 lutego na ogródkach działkowych przy ul. Żyznej w Częstochowie” – podali funkcjonariusze.

Apel policji

Policja apeluje do osób znających miejsce aktualnego pobytu zaginionych lub które widziały je w ostatnim czasie o kontakt pod numerem 997 lub 47 858 16 11.

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

nic nie znaleziono

POTĘŻNE UDERZENIE W PRZESTĘPCZOŚĆ AKCYZOWĄ

9 osób zatrzymanych,

Oszustwo „na spadek”Polacy wpłacają gigantyczne pieniądze.

Aby uzyskać tylko w teorii istniejący spadek po krewnym w USA, Polacy wpłacają kwoty od 40 tys. do 100 tys. dolarów.

Sprzedawała narkotyki w pudełkach po zapałkach. „Babcia Basia” w rękach policji

Policjanci koło południa zjawili się w okolicach posesji. To co zobaczyli, potwierdziło ich przypuszczenia. Stali się świadkami transakcji, której dokonywała seniorka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *