Źródło: radomsko.policja.gov.pl

Chwyciła za nóż podczas kłótni o pilota do telewizora.

40-letnia kobieta chwyciła za nóż, podczas kłótni. To właśnie ona zgłosiła interwencję jako pokrzywdzona przez swojego partnera. Jednak po ustaleniach funkcjonariuszy rolę się odwróciły i kobieta najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło w nocy 5 lutego 2023 roku w jednym z mieszkań na obrzeżach Radomska. Oficer dyżurny odebrał telefoniczne zgłoszenie od kobiety, że jej partner wszczął awanturę, a ona potrzebuje w związku z tym pomocy. Natychmiast wysłany na miejsce patrol zastał kobietę i krwawiącego mężczyznę. Mundurowi wezwali pogotowie, a potem zaczęli ustalać przebieg zdarzenia.

Rolę jednak się odwróciły

Według pokrzywdzonego to właśnie jego partnerka zaczęła kłótnię, podczas której zaatakowała go nożem kuchennym. Poszło o pilota do telewizora. Oboje wcześniej razem spożywali alkohol. Kobieta podejrzana o atak na swojego partnera została zatrzymana w policyjnym areszcie. Skrupulatnie zebrane dowody i ustalenia śledczych pozwoliły na postawienie 40–latce zarzutu usiłowania zabójstwa. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i postanowił ją tymczasowo aresztować.

Kobiecie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: radomsko.policja.gov.pl

O Julia Nikiel

nic nie znaleziono

Zaginął 63-letni Wiesław Paszkot z Krakowa

Kraków

Wziął narkotyki, miał wizję, zabił swoich znajomych. Początek procesu po zbrodni w Łodzi

Łódź

Zaginęła 19-latka z Lublińca. Osoby mogące pomóc proszone są o kontakt z policją

Lubliniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *