Brutalne morderstwo w Inowrocławiu. Nie żyje mężczyzna!

W centrum Inowrocławiu doszło do brutalnego morderstwa. Nie żyje mężczyzna. Zabili go najprawdopodobniej dobrzy znajomi poszkodowanego.

Jak się dowiadujemy, do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 marca w jednej z kamienic w centrum Inowrocławia.

– Prowadzimy postępowanie dotyczące pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty – relacjonuje prok. Robert Szelągowski z Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu.

Ofiarą jest mężczyzna w wieku 41 lat.

Podejrzani w wieku 38 i 39 lat trafili już do aresztu. Jeden na 2, a drugi na 3 miesiące.

Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, do zdarzenia doszło w trakcie biesiady alkoholowej, w których mężczyźni uczestniczyli. Hałas w kamienicy podobno było potworny.

Szczegółów prokuratura na razie nie chce zdradzać. Cały czas trwają bowiem czynności, które mają ustalić przebieg zdarzenia feralnej nocy. Przesłuchiwani są świadkowie. Śledczy próbują dociec, jakie były przyczyny tego zdarzenia oraz motywy, którymi kierowali się podejrzani.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, iż sprawcy byli wyjątkowo brutalni

– Na pewno spowodowali ciężkie obrażenia ciała, na którym stwierdzono wiele zasinień i otarć naskórka. Był też uraz czaszkowo-mózgowy, którego efektem było wykrwawienie, a następnie śmierć pokrzywdzonego – mówi prokurator.

Skontaktował się z nami brat zamordowanego mężczyzny.

– Widziałem brata na rozpoznaniu i był ciężko pobity, wręcz zmasakrowany brutalnie – wyznaje.

Ze wstępnych opinii biegłego wynika, iż najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu było pobicie. Zarządzono jednak sekcję zwłok, zlecono również dodatkowe badania.

źródło; pomorska/policja

O Ryszard Zieliński

E-mail: ryszard.zielinski@sledcza24.tv Telefon: +48 534 890 426

Zobacz także!

Lokator nie płaci za najem, ale eksmitować go nie można. „Epidemia daje poczucie bezkarności”

Ministerstwo Sprawiedliwości nie zmierza interweniować w sprawie obowiązujących od marca 2020 przepisów zakazujących eksmisji. Na …

WPADŁ NA OSZUSTWIE, CHOĆ OFICJALNIE ZMARŁ JUŻ ROK TEMU

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwo. 44-latek na podstawie podrobionych dokumentów próbował sprzedać mieszkanie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *